Loading...

   BASKILI PENUAR ÜRÜNLERİMİZ İÇİN DAHA FAZLA BİLGİ

   Baskılı penuar ürünlerimiz, alanında uzman ekibimiz tarafından kendi fabrikamızda üretilir. Penuar 'ı bilmeyenler için açıklamak gerekirse her an berber ve kuaförde boyundan bağlamalı örtü olarak tanımlayabiliriz. Penuar ürünleri geniş bir alana yayılır. Türleri ve kullanım alanlarına göre farklı kategorilere ayırıyoruz.

   Baskılı Penuar Ürünleri marka, isim veya logo barındıran firmaya veya kişiye özel baskılar ile renklendirilmiş özel ürünlerdir.

   Baskılı Penuar Nedir?

   Baskılı penuar nedir sorusuna kısaca şu cevabı verebiliriz. Baskılı penuarlar, üzerinde marka, isim veya logo barındıran firmaya veya kişiye özel baskılar ile renklendirilmiş özel ürünlerdir. Bu ürünler tarzınızı veya firmanızı da anlatabilir.

   Baskılı Penuar Ürünleri Nerede Satılır?

   Penuar ürünleri sitemiz üzerinden güvenle sipariş verilebilir. Sitemizde farklı penuar ürünleri vardır. Bunları kategorilere ayırdığımızda Çocuk Penuarı, Saç Boya Penuarı ve Fön Penuarları olarak 4 farklı alanda inceleyebiliriz.

   Penuarın Önemi ve Kullanım Koşulları

   Penuar ürünlerimiz yeni nesil ve dünyada bir ilk olan siyah kırılmaz kopçalara sahiptir. Lastikli boyun bölümleri olması nedeniyle ölçü istendiği genişlikte ayarlanabilir. Bu şekilde boyun bölgesinden de kıl girmesini engellemiş oluyoruz.

   Kumaşımızda su itme özelliği vardır. Bu nedenle su geçirmez ve su damlaları üzerinden akar gider. Penuarlarımız hava geçirgenliğine sahiptir. Bu sebeple asla terleme yapmaz. Ürünün tüm tarafları biyeli olduğu için uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır.

   Penuar Üretimi Hakkında

   Penuar ürünlerimiz bizleri çatısı altında toplayan Barber Mood markasına aittir.

   Markamız 2009 yılında kurulmuş olup, yeni e-ticaret satış sitemiz olan penuarsepeti.com yayına açılmıştır. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, i̇ş ortakları ve hatta rakipleri i̇çin bir tutkuya dönüşecek sınıfının en i̇yisi markaları bünyesinde barındıran Barber Mood üretim yaptığı alanda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

   Yardım için yazın