Loading...

   Berber Penuarları, saç kesim, boyama, sakal traşı olurken muhakkak işlem öncesi müşterinin üstüne örtülen örtüye verilen isimdir. Penuarlar kuaförün ve müşterinin üstünün kirlenmemesi açısından harika bir üründür. Peki berber penuarları hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Üreticisinden dinleyin.

   Berber Penuarı

   Berber penuarı ürünlerimiz yüksek dayanıklılık ve baskı kalitesi ile herkesin gözdesi oluyor. Ürünlerimiz Türkiye'de bulunan kuaför, güzellik merkezi ve berberler baz alındığında 81 ilin %70'ine yakın oranında penuar sağlayıcısı olmaktan gurur duyar. Berber penuarı ürünleri renk renk çeşit çeşit modellerde sizlere sunulmaktadır. Penuar ürünlerimiz yüksek kaliteye sahiptir. Üzerinde leke ve iz tutmamakla birlikte makinede yıkanabilir ve hızlı kuruma hızına sahiptir.

   Berber Penuarı ürünlerimiz, tüm kuaför, güzellik merkezi ve berberler tarafından kullanılabilmektedir. Tüm çeşitlerimizi incelemek için Penuar ürünleri kategorimizden inceleyebilirsiniz.

   Tek Kullanımlık Penuar

   Öncelikle 2020 yılı içerisinde salgın hale gelen COVID-19 virüsü neticesinde tüm berber, kuaför ve güzellik merkezlerinde de hiç bir şey eskisi gibi olmadı. Süreç artık daha farklı seçenekler ve önlemler almamıza sebep oldu. Bizler de Penuar Sepeti ailesi olarak Sağlık Bakanlığı'nın belirttiği ve önerdiği penuar türü olan tek kullanımlık penuarları artık üretiyoruz. Yeri gelmişken eğer tek kullanımlık penuar ürünümüzü incelemek isterseniz "Tek Kullanımlık Kullan At Penuar" ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

   Sağlık koşulları nedeniyle üretilen ve kişiye özel kullanım imkanı sağlayan yapıda üretilen ürünümüz aynı zamanda bir kişi için kullanıldığı için yüksek oranda tercih edilmektedir.

   Dünya’nın tamamını etkileyen virüs nedeniyle berber ve kuaförlerin kullanması zorunlu hale gelmiştir.

   Sizlere diğer üretimlerimizden farklı stillere sahip penuar ürünlerinden bahsetmek istiyoruz.

   Berber Penuarları ve Penuar Modelleri

   Berber Penuarları önceden olduğu gibi şimdilerde de oldukça popüler. Renkli ve modern tasarımlara sahip ürünlerimiz ile sizlerde gönül rahatlığı ile penuarlarımızı kullanabilirsiniz. Müşterilerinizin beğeneceği, çocukların sevimli çizgi karaktere daldığı andaki düşünceli ve mutlu anları sizleri memnun edeceği gibi, saç boyama esnasında boyanın penuardan yıkama yolu ile çıkabileceğini bilmek de sizi memnun edecektir.

   Ürünlerimiz su kaydırma özelliğine sahiptir. Suyu çekmez, kılı tutmaz. Yıkama esnasında tüm lekeyi bırakır. Çabuk kurur. Esnektir ve özel yakalı biyelere sahiptir.

   Eğer incelemek isterseniz sizin için aşağıya bazı ürünlerimizi inceleyebilmeniz için bağlantılar bırakacağım. Sormak istedikleriniz olursa bize  0(212) 643 4345 numaralı telefondan hemen ulaşabilirsiniz.

   Berber Penuarları Önerilerimiz

   Premium Serie Style Skull Mood Penuar
   Premium Serie Black Woman
   Premium Serie Fire 3D Skull Penuar
   Premium Serie Lion Penuar
   Premium Serie Swords Penuar
   Premium Serie Sharp Centilmen Penuar

    

   Yardım için yazın