Loading...

   PENUAR SEPETİ'NDEN HABERLER VAR

   Bu tertemiz sayfayı bizleri tercih eden birbirinden değerli müşterilerimize ayırdık. Burada sizlere yeni ürünlerimizi tanıtıyor ve bir bilgi oluşumuna davet ediyoruz. Bize katılmak için iletişim sayfamızdan numaramıza tıklayabilirsiniz.  :-)

   Boya Penuarı (Boya Önlüğü)

   Boya Penuarı veya Boya Önlüğü diye adlandırabiliriz; kuaför ve güzellik merkezlerinin tamamında kullanılan ürünlerdir. Penuarlar genel olarak berber, kuaför ve güzellik merkezlerinde kullanılmaktadır. Bu ürünün tam olarak amacı, uzman kişinin müşterisini ve kendi kıyafetini ayrıca karşılıklı sağlığın korunması amacıyla kullandığı görülmektedir.

   Devamı

   Saç Kesim Penuarı Fiyatları

   Saç kesim penuarı fiyatları için araştırma yaparken karşınıza çıkan bu yazımızı okumaya başlamış olabilirsiniz. Kesim penuarlarımız sağlık ve temizlik açısından kullanılması şart koşulmuş ürünlerdir. Saçlarınızın kesimi esnasında kıl veya sakalın elbiselere dökülmemesi için kullanılmaktadır.

   Devamı

   Tek Kullanımlık Penuar 25'li Paket

   Tek kullanımlık sunulan bu ürün sağlık için oldukça ideal bir üründür. İş yerinizde müşterilerinizin sağlığını korumak için tek kullanımlık penuar kullanılması zorunluluğu getirilmiştir.

   Devamı

   Penuar Modelleri

   Penuar modelleri; tüm berber, kuaför ve güzellik salonları tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Türkiye ve Avrupa'ya üretimlerini yaptığımız penuar modellerinin satışlarını da gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin tercih edilmesinin en büyük nedeninden kısaca bahsetmek isteriz. Üretimlerimiz Barber Mood markası altında tarafımızca üretilmektedir.

   Devamı

   2021 - 2022 Kot Önlük Modelleri

   Penuar modelleri; tüm berber, kuaför ve güzellik salonları tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Türkiye ve Avrupa'ya üretimlerini yaptığımız penuar modellerinin satışlarını da gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin tercih edilmesinin en büyük nedeninden kısaca bahsetmek isteriz. Üretimlerimiz Barber Mood markası altında tarafımızca üretilmektedir.

   Devamı

   Berber Penuarları

   Berber Penuarları, saç kesim, boyama, sakal traşı olurken muhakkak işlem öncesi müşterinin üstüne örtülen örtüye verilen isimdir. 

   Devamı

   Penuar Nedir ?

   Penuarlar kuaför alanında sıklıkla karşılaşabileceğimiz malzemelerdir. Geçmişten günümüze kadar gelen penuar kullanımı berber ve kuaför sektörü için oldukça önem taşımaktadır. 

   Penuarlar kişisel bakım sırasında vucudumuzu ve kıyafetlerimiz kir, toz, kıl ve kimyasal bakım ürünlerinden korur. Saten kumaş ile dikilen penuarlar sağlık açısından tehtit oluşturmaz ve yapısı gereği kiri üzerinde tutmaz. Kolay temizlenir ve uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde kullanılabilir.

   Devamı

   Penuar Kullanımının Faydaları

   Penuarlar günlük hayatta kuaför sektöründe sıklıklı kullanılmaktadır.  Penuar kullanımı berber, kuaför tarzı alanlar için oldukça önemlidir. 

   Penuarlar saten kumaş yapısı ile su geçirmez bu sebeple bakım esnasında kıyafetlerimizi ve cildimizi korumada yardımcı olur. Özel yapısı ile kolay temizlenebilen ve uzun ömürlü olması ekonomik açıdan bizler için büyük bir avantaj sağlamaktadır. 

   Devamı

   Penuar Neden Kullanılmalıdır?

   Daha iyi bir anlatım düzeni oluşturması amacıyla penuar ürününün kısaca tanımını yaparak başlamak istiyoruz. Konuyu sıkıcı olmadan anlatmak gerekirse penuar; berber ve kuaförlerde kullanılan saç, sakal veya fön işlemlerinde müşterinin üstünün kirlenmemesi için üretilen özel bir kumaştır.

   Devamı

   Baskılı Penuar Çeşitlerimiz

   Baskılı penuar nedir sorusuna kısaca şu cevabı verebiliriz. Baskılı penuarlar, üzerinde marka, isim veya logo barındıran firmaya veya kişiye özel baskılar ile renklendirilmiş özel ürünlerdir. Bu ürünler tarzınızı veya firmanızı da anlatabilir.

   Devamı

   Nakışlı Kot Önlük Deri Cepli Lüx Ve Kaliteli Konsept

   Kesim önlüğü ve nakışlı kot önlük deri cepli berber kot önlüğü, nakışlı baskılı deri ile dikilmiş cepler ile lüx bir konsept oluşturmaktadır.

   Devamı

   Vagner Love Berber Penuarında Bizi Tercih Etti

   Penuar Sepeti 'ni tercih edenler arasında Türkiye'de birçok futbol takımında futbol oynayan ünlü futbolcu Vagner Love'da bulunuyor.

   Devamı

   Cyle Larin Berber Penuarında Bizi Tercih Etti

   Penuar Sepeti 'ni tercih edenler arasında Türkiye'de birçok futbol takımında futbol oynayan ünlü futbolcu Cyle Larin'de bulunuyor. 

   Devamı

   Jeremain Lens Berber Penuarında Bizi Tercih Etti

   Penuar Sepeti 'ni tercih edenler arasında Türkiye'de birçok futbol takımında futbol oynayan ünlü futbolcu Jeremain Lens'de bulunuyor.

   Devamı
   Yardım için yazın