Loading...

   PENUAR SEPETİ'NDEN HABERLER VAR

   Bu tertemiz sayfayı bizleri tercih eden birbirinden değerli müşterilerimize ayırdık. Burada sizlere yeni ürünlerimizi tanıtıyor ve bir bilgi oluşumuna davet ediyoruz. Bize katılmak için iletişim sayfamızdan numaramıza tıklayabilirsiniz.  :-)

   Ünlü Futbolcu Jeremain Lens Penuar'da Barber Mood'u Seçti

   Barber Mood ailesinin en değerli üyelerinden olan Jeremain'e bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

   Devamı

   Ünlü Futbolcu Cyle Larin Penuar'da Barber Mood'u Seçti

   Cyle Larin, birçok kez farklı tasarımlarımızı gördü ve özel baskılı penuar ürünlerimize olan ilgisini asla saklamadı.

   Devamı

   Ünlü Futbolcu Vagner Love Penuar'da Barber Mood'u Seçti

   Barber Mood' u tercih edenler arasında Türkiye'de birçok futbol takımında futbol oynayan ünlü futbolcu Vagner Love'da bulunuyor.

   Devamı

   Nakışlı Kot Önlük Deri Cepli Lüx Ve Kaliteli Konsept

   Kesim önlüğü ve nakışlı kot önlük deri cepli berber kot önlüğü, nakışlı baskılı deri ile dikilmiş cepler ile lüx bir konsept oluşturmaktadır.

   Devamı

   Baskılı Penuar Çeşitlerimiz

   Baskılı penuar nedir sorusuna kısaca şu cevabı verebiliriz. Baskılı penuarlar, üzerinde marka, isim veya logo barındıran firmaya veya kişiye özel baskılar ile renklendirilmiş özel ürünlerdir. Bu ürünler tarzınızı veya firmanızı da anlatabilir.

   Devamı

   Penuar Neden Kullanılmalıdır?

   Daha iyi bir anlatım düzeni oluşturması amacıyla penuar ürününün kısaca tanımını yaparak başlamak istiyoruz. Konuyu sıkıcı olmadan anlatmak gerekirse penuar; berber ve kuaförlerde kullanılan saç, sakal veya fön işlemlerinde müşterinin üstünün kirlenmemesi için üretilen özel bir kumaştır.

   Devamı

   Penuar Kullanımının Faydaları

   Penuarlar günlük hayatta kuaför sektöründe sıklıklı kullanılmaktadır.  Penuar kullanımı berber, kuaför tarzı alanlar için oldukça önemlidir. 

   Penuarlar saten kumaş yapısı ile su geçirmez bu sebeple bakım esnasında kıyafetlerimizi ve cildimizi korumada yardımcı olur. Özel yapısı ile kolay temizlenebilen ve uzun ömürlü olması ekonomik açıdan bizler için büyük bir avantaj sağlamaktadır. 

   Devamı

   Penuar Nedir ?

   Penuarlar kuaför alanında sıklıkla karşılaşabileceğimiz malzemelerdir. Geçmişten günümüze kadar gelen penuar kullanımı berber ve kuaför sektörü için oldukça önem taşımaktadır. 

   Penuarlar kişisel bakım sırasında vucudumuzu ve kıyafetlerimiz kir, toz, kıl ve kimyasal bakım ürünlerinden korur. Saten kumaş ile dikilen penuarlar sağlık açısından tehtit oluşturmaz ve yapısı gereği kiri üzerinde tutmaz. Kolay temizlenir ve uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde kullanılabilir.

   Devamı
   Yardım için yazın