Loading...

   İade Şartları

   www.penuarsepeti.com sitesinden satın almış olduğunuz ürün/ürünler için siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde ‘’ HERHANGİ BİR GEREKÇE GÖSTERMEDEN VE CEZAİ ŞART ÖDEMEDEN’’ cayma hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz.

   İade etmek istediğiniz ürünleriniz için ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş, hasar görmemiş, kullanılmamış olması, hediyeli ürün ise hediyesi ile ve varsa tüm aksesuarları ile birlikte gönderilmesi ve ürünün kutu, poşet, etiket ve ambalajının kayıp veya deforme olmamış olması gerekmektedir.

   İade etmek için bu formu doldurarak siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 14 güniçerisinde orijinal ambalajında ve faturası ile birlikte aşağıda belirttiğimiz adrese firmanın anlaşmalı olduğu kargo vasıtasıyla ücretsiz geri göndermeniz gerekmektedir. Başka kargo firmaları ile gönderimlerde gönderim ücreti gönderene ait olacaktır.

   Gönderi sırasında hasar görmemeleri için ürünleri dikkatlice paketleyiniz.

   İade kargonuz bize ulaştıktan ve ürünün iade koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 48 saat içerisinde iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

   İade onaylandığında, yasal süre olan 14 gün içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre cayma bildiriminin Penuar Sepeti ’ne ulaşmasıyla başlar. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın insiyatifindedir. Bu nedenle bedel iadesinin süresinde yapılmasına rağmen bankadan kaynaklı gecikmelerden Penuar Sepeti sorumlu değildir.

   Havale ile yapılan ödemelerde, iade onayı almak istediğinize dair gönderdiğiniz e-mail’de ürün bedelinin iade yapılacağı banka bilgilerini mutlaka belirtiniz.

   İade adresi: PENUAR SEPETİ

   Sanayi Mahallesi Esnaf Sokak No:15 Güngören/İstanbul

   İstanbul/Türkiye Tel : +90 (212) 643 4345

   İptal koşulları:

   İptal sürecini başlatmak için lütfen iptal etmek istediğiniz ürünün;

   - Sipariş numarasını

   - Ürün kodunu

   - İptal adedini ve nedenini belirterek info@penuarsepeti.com adresine iletiniz. Size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı da e-postanıza ekleyiniz.

    

   Siparişinizin kargoya verilmiş olması durumunda da sipariş iptalini gerçekleştiremeyeceğimizi belirtmek isteriz.

   Yardım için yazın