Loading...

   Sitemizde aşağıdaki şekillerde sipariş verebilirsiniz.

   1. Kredi Kartı ile Ödeme: Bütün kredi kartları sitemizde geçerlidir.

   2. Havale ile Ödeme: Havale ile ödeme yaptığınızda lütfen açıklama kısmına sipariş onayından sonra oluşacak olan sipariş/fatura numaranızı ekleyiniz.

   Siparişleriniz onaylandıktan sonra 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. (resmi tatiller ve hafta sonları hariç) Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınacaktır.

   Firmamızın anlaşmalı olduğu kargo şirketi satın aldığınız ürünü belirttiğiniz adrese teslim eder. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır.

   3 gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

   Teslim aldığınız ürünü kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Eğer ürününüz zarar görmüş ise, ürününüzü teslim almadan TUTANAK tutturarak kargo yetkilisine iade etmenizi önemle rica ederiz.

   Tutanak olmaması durumunda ürün hasarından dolayı Penuar Sepeti, kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağından sizlere bu bedelin iadesi yapılamamaktadır. www.penuarsepeti.com‘ dan aldığınız ürünler Türkiye'nin her yerine anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderilmektedir.

    

   Yardım için yazın