Loading...

   Penuar modelleri; tüm berber, kuaför ve güzellik salonları tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Türkiye ve Avrupa'ya üretimlerini yaptığımız penuar modellerinin satışlarını da gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin tercih edilmesinin en büyük nedeninden kısaca bahsetmek isteriz. Üretimlerimiz Barber Mood markası altında tarafımızca üretilmektedir.

   Üretici web sitesini ziyaret et.

   Penuar modelleri farklı renk, tasarım ve çizgilere sahip amacına tam olarak hizmet eden, yüksek kaliteli kumaşlar ve ithal boyalar ile tarafımızca tasarlanarak üretilmektedir. Diğer penuar modellerimizi, Penuar kategorimizden inceleyebilirsiniz.

   Penuar kumaşlarımızda su itme özelliği bulunmaktadır. Bu özellik dokuya suyun geçmemesini ve kılların yapışmamasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ürünlerimiz aynı zamanda hava geçirgenliğine sahiptir. Bu sebeple asla terleme yapmamaktadır. Ürünün tüm tarafları biyeli olduğu için uzun ömürlü kullanım sağlar.

   Penuar Modelleri İçin Genel Özellikler

   Bu özellikleri ile diğer tüm penuar üreticilerine bile fark attığımız doğrudur. Sektörün istek ve taleplerine uygun olarak ürettiğimiz ürünler satış öncesi ve sonrası Penuar Sepeti'nin güvencesi altındadır. Kaliteli ve hızlı sipariş yönetimimiz sayesinde ürünlerimiz sizlere gelmeden önce tam donanımlı olarak hazırlanmaktadır.

   Siparişinizi Penuar Sepeti üzerinden vermeniz halinde gönderimlerimizi en geç 1-2 gün içinde kargoya teslim ederiz.

   Yardım için yazın