Loading...

   Penuar Neden Kullanılmalıdır?

   Daha iyi bir anlatım düzeni oluşturması amacıyla penuar ürününün kısaca tanımını yaparak başlamak istiyoruz. Konuyu sıkıcı olmadan anlatmak gerekirse penuar; berber ve kuaförlerde kullanılan saç, sakal veya fön işlemlerinde müşterinin üstünün kirlenmemesi için üretilen özel bir kumaştır. (Kaynak)

   Penuar Kaç Derecede Yıkanmalıdır?

   Penuar ürünleri saten kumaştan üretilmektedir. Bu yüzden belirli yıkama koşullarında yıkanması gerekir. Bunun için çamaşır makinesi kullanmak uygun bir tercih olacaktır. Makinede penuar yıkarken asla çamaşır suyu kullanmamalısınız. Su sıcaklığını 30 dereceye ayarlayabilirsiniz. Ürün saten kumaş olduğu için lekeyi daha rahat bırakacaktır.

   Penuar çeşitlerimizden bazıları...
   Penuar çeşitlerimizden bazıları... Daha fazlası için penuarsepeti.com

   Penuarın Kullanım Ömrü Nedir?

   Ürünlerimiz yüksek baskı kalitesinde ve özel saten kumaş ile üretilmektedir. Bu özelliği ile bile rakiplerinden fazlasıyla bile daha fazla kullanım imkanı sağlayan bir ürün sunabilmektedir. Ürünlerimiz tamamen yerli üretim olup üretici markamızın (Barber Mood) geliştirdiği yeni tasarımlarla hizmet vermeye devam etmektedir. Ürünlerin ortalama kullanım ömrü yıkamaya koşullarına ve yoğun kullanıma göre değişebilmektedir.

   Kullandığınız ürünün boya akıtmaması, esnek kumaşı ve su kaydırma özelliğinin olması oldukça önemlidir.

   Bazı penuar ürünleri ucuz olması sebebiyle satın alacak olan bir kuaför ve berber sahiplerinin dikkatini çekebilir. Sipariş de vermiş olabilirler. Bunun için üzgünüz!

   Çünkü, her ürünün belirli bir kalitesi ve fiyatı vardır. Bu kalite fiyatı belirler. Aksi halde ise fiyat kaliteyi belirlerse burada kaybeden ürünü satın alan firmalar olur. Birkaç yıkamada o özenle baskısı yapılmış ve beğenerek aldığını ürün artık tüm ihtişamını kaybetti... Verdiğiniz para da boşa gitti. Hevesiniz de kaçtı. Müşteriniz de üzerine giydirdiğiniz penuarın boyalarının attığı halini gördü. Yani bu müşteri size gelmeyecek anlamına tabii ki gelmez ama ilk intiba önemlidir. Hem de ilk 3 saniye bazı kararlar almak ve değerlendirmek için bilinen bilimsel bir bilgi olmuştur.

   Peki Ne Yapmalısınız?

   Yapmanız gereken oldukça basittir. Bu işte uzman bir ekip ile mutlaka en iyiyi aramalısınız. Örnek vermek gerekirse 5-10 TL fazla vermek size birşey kaybettirmez. Aksine kazandırır. Çünkü kalite asla tesadüf değildir. Kaliteli bir ürün üretmek firmanın markasına ve geleceğine yatırımdır. Biz asla kalitemizden taviz vermiyor ve sizin için uzun süreli kullanım sağlayabileceğiniz yenilikçi modern çizgilere sahip tasarımlar da geliştiriyoruz.

   Bizimle tanışmak için siparişini hemen verebilirsin.

   Hemen Alışverişe Başla

   Yardım için yazın