Loading...

   Tek Kullanımlık Penuar 25'li Paket

   Tek kullanımlık sunulan bu ürün sağlık için oldukça ideal bir üründür. İş yerinizde müşterilerinizin sağlığını korumak için tek kullanımlık penuar kullanılması zorunluluğu getirilmiştir.

   Penuar bildiğiniz üzere berber, güzellik merkezleri ve kuaför salonlarında saç kesim, saç tarama, sakal kesim veya saç boyama işlemleri öncesinde boyundan bağlamalı veya özel çentikli yapısı ile kullanılmaktadır. Müşterilerinizin işlem sırasında kıyafetlerinin kirlenmemesi için mutlaka kullanmanız gereken bir üründür.

   Tek Kullanımlık Kullan - At Penuar Ürünü

   Tek Kullanımlık Penuar Ürünleri

   Tek kullanıma sahip penuar ürünleri yukarıda da bahsettiğimiz gibi sağlık açısından oldukça önem arz etmektedir. Mesafenin, temizliğin ve tedbirin bu kadar yoğun olduğu bir ortamda mutlaka penuar kullanırken tek kullanıma özel  olması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

   Sizler için Tek Kullanımlık Penuar ürünümüzü incelemeniz için aşağıya bağlantı bırakıyoruz. İncelemenizi tavsiye ederiz.

   Ürünü İncele

   Uygun Fiyatlı Tek Kullanımlık Penuar

   Uygun fiyat ve yüksek kalite ile ürettiğimiz penuarlarımız hem sağlığınızı hem de cebinizi korur.  Uygun fiyat ve yüzlerce seçenek ile siz de tarzınızı yansıtacak modelleri inceleyip siparişinizi verebilirsiniz.

    

   Penuar Modelleri

   Penuar modellerimiz ile birbirinden farklı ve cazip tasarımları iş yerinize kadar getiriyoruz. Özel tasarım ekibi ile Penuar Sepeti bünyesinde görev alan herkes en iyi penuar modelini üretmek için çalışmaktadır. Modellerimizden önce kumaşımız ve kullandığımız ithal boyalardan bahsedelim. Kumaşımız %100 sentetiktir. Bu özelliği ile su tutmaz, kıl tüy yapışmamaktadır. Ürünlerimizde en kaliteli ithal boyaları kullanıyoruz. Bu boyalar asla insan sağlığına zarar vermeyen özel üretim boyalardır. Yıkama esnasında asla renk bırakmaz. Uzun yıllar kullanım imkanı sunabilen ürünümüz sizin de iş yerinizde olması gereken en önemli ürünlerdendir.

   Eğer penuar modellerimizi göz atmak isterseniz, buradan inceleyebilirsiniz. 

   Yardım için yazın