Loading...

   Boya Penuarı veya Boya Önlüğü diye adlandırabiliriz; kuaför ve güzellik merkezlerinin tamamında kullanılan ürünlerdir. Penuarlar genel olarak berber, kuaför ve güzellik merkezlerinde kullanılmaktadır. Bu ürünün tam olarak amacı, uzman kişinin müşterisini ve kendi kıyafetini ayrıca karşılıklı sağlığın korunması amacıyla kullandığı görülmektedir.

   Bu durumda boya önlüğü saç boyama esnasında işlemin dikkatsizlik sonucu en beğendiğiniz gömleğin veya tişörtün lekelenmesine sebep olacaktır. Oysa ki Penuar Sepeti'nden sipariş vereceğiniz tüm boya penuarları saç boyaları da dahil olmak üzere tüm lekeleri 30-50 derecede yıkama esnasında üstünden atmaktadır. Bu nedenle lekesiz kalan penuar daha temiz şekilde kullanıma hazır olacaktır.

   Uygun Fiyatlı Boya Penuarları

   Uygun fiyatlı boya penuarları üreticiden alınır! Penuar Sepeti, 500.000 adet penuar ve önlük üretim kapasitesine sahip entegre tesisiyle bütün üretim sürecini kendi fabrikasında yapabilen, Türkiye' nin ilk ve tek üretici firmasıdır.

   Yüksek üretim kapasitesine sahip olan firmamız dünyayı etkisi altına alan pandemik virüsün yaygınlaşmasıyla beraber gerekli üretimlerini fabrikasında Sağlık Bakanlığı'nın belirlediği tüm sağlık koşulları yerine getirilerek üretmektedir.

   İnsanlığa ve geleceğe faydalı olabilmek adına Penuar Sepeti her zaman ürünlerini makul fiyatlara, ürün talep eden herkese gönderebilecek üretim ve dağıtım gücüne sahiptir.

   Uygun fiyatlı boya penuarı ürünlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

   Tek Kullanımlık Boya Penuarları

   Penuar Sepeti için her zaman sağlık en ön planda olmaktadır. İşimizin gereği tüm üretimlerimizi sağlık standartları içerisinde üretiyoruz. Günümüz koşullarında tedbir oldukça önem kazanmıştır. Bu yüzden bizlerin de sektöründe bazı önemli değişiklikler oldu. Bu da berber ve kuaförlerin tek bir boya penuarını kullandıktan sonra yıkayıp başka bir kişi için kullanması sağlık sorunlarına neden olabilir görüşü ile üretimlerini hızlı bir şekilde tek kullanıma sahip boya penuarları üretmeye başladı.

   Bu şekilde penuar ürünleri daha sağlıklı bir ortamda kişiye özel olarak kullanılmış olacaktır. Sizlerin ve müşterilerinizin sağlığı için mutlaka tek kullanımlık penuarları kullanmaya özen gösteriniz. İnceleyebileceğiniz Tek Kullanımlık Penuar ürünümüze bakabilirsiniz.

   Daha fazla penuar çeşitlerini görüntülemek için Barber Mood üretim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

   Yardım için yazın