Loading...

   Penuar Nedir ?

   Penuarlar kuaför alanında sıklıkla karşılaşabileceğimiz malzemelerdir. Geçmişten günümüze kadar gelen penuar kullanımı berber ve kuaför sektörü için oldukça önem taşımaktadır. 

   Penuarlar kişisel bakım sırasında vucudumuzu ve kıyafetlerimiz kir, toz, kıl ve kimyasal bakım ürünlerinden korur. Saten kumaş ile dikilen penuarlar sağlık açısından tehtit oluşturmaz ve yapısı gereği kiri üzerinde tutmaz. Kolay temizlenir ve uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde kullanılabilir.

   Penuarlar sık kullanımından ötürü sürekli yıkanmaktadır. Penuarlarımız uzun süre ve yoğun yıkamaya karşı dayanıklı ve hızlı koruma özelliği ile müşterilerimizin sevdiği bir üründür.

   Penuar Çeşitleri Nelerdir ?

   Uzun yıllardan beri kullanılan penuarlar gün geçtikçe çeşitlerinde artış görülmektedir. Baskılı Penuar, Özel Dikim Penuar ve Pamuk Penuar gibi bir çok çeşidi bulunmaktadır. Özel olarak firmanızın logosunu bastırabilceğiniz penuar çeşitleri için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

   Penuar Kullanırken Dikkat Edimesi Gerekenler

   Penuar kullanırken dikkat etmemiz gerekenlerden bir tanesi yakıcı maddelerden uzak tutmaktadır. Kişisel bakım sırasında kullandığınız malzemelerden damlayan ve düşen maddeler yanıcı olabilir ve penuarlarınız müşterileriniz ile birlikte zarar görebilir.

   Penuarlar insan vucudu ile bire bir temas ettiği için kullanılan penuarlara dikkat edilmesi geremektedir. Kalitesiz penuarlar müşterinizin sağlığına zarar verebilir.

   Yoğun kullanımından dolayı penuar alırken kumaş kalitesine dikkat edebilir. Özel olarak kaliteli üretilen penuarlar uzun yıllar boyunca kullanıma devam edilebilir.

   Yardım için yazın